remove_action('wp_head', 'wp_generator'); Büyük Kol Kasları | Kas Gelistirme | KasGelistirme | Protein Tozu | Whey Protein | Vucut gelistirme

Büyük Kol Kasları

Vaiz Curls (biceps)

Curl pazı için harika bir izolasyon egzersizidir. Ben ‘4 ağırlık açılan seti’ olarak bu egzersizi dahil ettik. Bu ağır ağırlık ile başlar ve kesinlikle bir daha tekrarlanmaması yapamam kadar egzersizi tekrarlayın demektir. Bu noktada – ‘başarısızlık’ olarak bilinen, sen ağırlık düşmesi ve biraz daha hafif bir pick up. Dört kez fazla tekrarlayın.

kas geliştirme1.biceps

Egzersiz

1. Gün: Biceps
One Arm Curl Vaiz Bırak setleri (her bir kol, dört farklı ağırlıklar)
3 x Slow Motion Halter Kıvırcık

Hareket Barbell Pazı Kıvırcık Yavaş (biceps)

Ben egzersiz içine bir halter curl dahil ettik ama yavaş bunu denemek istiyorum. Bu bir zaman daha büyük bir miktarda baskı altında kaslarınızı koymak ve sallanan gibi, ortak teknik hatalar kişi bu egzersiz yapmak hafifletilmesi ve çubuk yukarı sıçrama için bir yol gidecek.

Unutmayın ki bu daha az ağırlık, tipik bir ritim ile olur daha kullanmak gerekir yavaş hareket egzersiz gibi.

2. Gün: Triceps
4 x 8 Yakın Grip Bench Press
4 x Triceps (dört farklı Ağırlıkları) aşağı çekin
3 x 8 Çift Kol Tricep Kickbacks

kas geliştirme1.Triceps

Yakın Grip Bench Press (Triceps)

Yakın tutuş bench press triceps vurdu ve muhtemelen dambıl çalışmaları ile kullanılan daha onlarla daha ağırlık taşımak için harika bir yoldur.

Formu bu bir önemli. Kalçanızı kaldırın ve hareket boyunca tezgah karşı düz sırtınızı tutmak için emin olun.

3. Gün: Kollar
3 x 8 Dumbell Bilek Curl (Manşet Tutuş)
3 x 8 Dumbell Bilek Curl (overhand Tutuş)
3 x 8 Aşağıdan Yukarıya Kettlebell Temiz

Tricep PullDown (Triceps)

Bu Tricep egzersiz belirlenen ikinci 4 kilo damladır. Bu gerçekten zor ekstra triceps çalışmalarına olanak tanıyacak. Önemlisi, kullandığı pozisyon geri güvenle rafa kilo alma hakkında endişelenmenize gerek kalmadan mutlak başarısızlık gitmek için izin verir.

Aşağı ağırlık çekin ve hareketin altındaki dışında halat çekme edemiyoruz Biz ne zaman bir tekrarda yenilgiyi kabul edeceğiz.

 

Dumbell Bilek Curl (Önkol)

Bu muhtemelen önkol için en iyi tek kas geliştirme egzersiz. Biz farklı açılardan önkollarını çalışmak için iki farklı kılıf ile aynı egzersiz yapmak gerekir.

Alttan Yukarı Kettlebell Temiz (Önkol)

Kettlebell temiz aşağıdan yukarıya senin önkol kasları geliştirmeye yardımcı olacak, ama öyle hepsi bu değil. Ben egzersiz Bu egzersizi dahil ettik temel nedeni ölü asansör ve halter satır gibi çekerek egzersizleri size yardımcı olacak kavrama gücünü geliştirmek için olduğunu.

 

5 kılavuz hatırlamak

Dinlen. size yeterli dinlenme gerekir, bu antrenmanın en iyi sonucu almak için. Eğer spor salonunda kas büyümek değil unutmayın, size dinlenmek iken kas büyümek! Tam 8 saat bu hafta her gün uyku almak hedefliyoruz. Ben de hafta boyunca diğer kas gruplarını dinlenme öneririz. Eğer potansiyel kazançları üst düzeye çıkarmak için olmayan egzersiz günlerde hafif kardio daha yorucu bir şey yapmak için aktif denemek olmak istiyorsanız.

Formu. beraberindeki video rehberleri gösterilen tekniğine dikkat edin.Yanlış formu kas kazanmak için yeteneğini azaltarak, uyarılan kas liflerinin sayısını azaltabilir. Sizin için doğru olan ev ve asansör ağırlıklarında ego bırakın; Biz gücü testi geçemeyen burada etkileyici silah yapmayı hedefliyor ediyoruz.

Beslenme. kas büyüme elde etmek için çalışırken iyi yemek çok önemlidir. İyi bir vücut deyişi büyük almak için büyük yemek var olmasıdır.Ben size Bazal metabolizma hızı (mevcut ağırlığı korumak için gereken kalori miktarı) üzerinde 300-400 günlük kalori fazla tüketmek önerilir. spor yaparken amino asit ,protein tozu, glutamin ve kas kütlesini destekleyen sporcu gıdaları kulanabilirsiniz

Aşağıdaki formülü kullanarak bu hesaplayabilirsiniz:

BMR = 66 + (kilo 13.7 x ağırlık) + (cm 5 x yükseklik) – (yılda 6.8 x yaş)

Bu kalori iyi, besleyici kaynaklardan gelmelidir. Bu sizin yeni kaslar için yapı taşları olarak yemek yiyecek düşünmek yararlı olabilir. Ne senin kasların yapılmış istiyorsun?

Planlama. Bu egzersiz programı çok önceden egzersiz planı çalışın damla setleri için birden fazla ağırlıkları ve bazı ekipman parçaları üzerinde genişletilmiş dönemleri gerektirmektedir. Emin olmak mümkün olacak Bu şekilde pik saatler dışında spor salonu katılmak. Rahatsız ve ivme engel olacaktır egzersiz kırmak zorunda ve rutin genel etkinliğini azaltabilir Başlarken.

Frekans. Bu egzersiz planı yeni kas büyümesi halinde  şok tasarlanmıştır. Bunu normal rejiminin bir mola düşünün ve taze bir uyaran için her 4-6 haftada bir spora devam

Comments are closed.

-->-->
mybesin.com.tr