remove_action('wp_head', 'wp_generator'); Temel Egzersiz 30 Günde Sıkılaşma | Kas Gelistirme | KasGelistirme | Protein Tozu | Whey Protein | Vucut gelistirme

Temel Egzersiz 30 Günde Sıkılaşma

Temel Egzersiz 30 Günde Sıkılaşma

30 günlük bu çalışma programı ile sıkılaşmış bir vücut hayal değil vücut ölçülerinizi alın .

Slim Body 629674697

Sizin Özel Amaçlar İçin Slim Body alınTezgah Tek-bacak BB squat

Set: ağırlıklı düz bar ve düz bir tezgah kullanarak, omuzlarında çubuğunu yerleştirin ve sıkıca barı kavrayın. Bir zemin üzerinde bacak ve bir bankta (veya adım) üzerindeki diğer durun. git: Squat aşağı, düz ve göğüs yukarı sırt tutuyor. Dengeyi korumak ve çok ileri uzanan ikinci dizlerinizi durdurmak için geri popo sopa. Başlangıç ​​pozisyonuna dönün. Diğer bacak tekrarlayın.

Yürüyüş BB lunges
ayarlayın: ağırlıklı düz çubuğunu kullanarak, sıkıca omuz ve kavramak çubuğunda çubuğunu yerleştirin. git: Hamle bir bacağı öne, arka bacak neredeyse zemin sıyırmak için izin. Geniş adımlar atmaya emin olun.

Dar-duruş bacak basın
Seti: kullanma bacak pres makinesi , makine üzerinde yaklaşık 1-2 santim arayla ayaklarınızı otur. git: itmek için topuklarını kullanarak makineyi ve basın indirin.

Slim Body alınSert bacaklı Sağır
Set: ağırlıklı düz bar veya halter kullanarak, önünüzde ağırlığını taşıyabilecek. Yaklaşık 4-5 santim arayla ve dizleriniz hafifçe bükülmüş durunuz. git , bel bükülmesi sırtınızı düz tutun ve yere doğru çıtayı düşürmek. Lütfen kullanın glutes konumunu başlatmak için vücudunuzun geri çekin. Size bir iyi bir streç hissetmeniz gerekir Kirişlerimin .

Slim Body alınSumo BB squat
Set: ağırlıklı düz çubuğunu kullanarak, omuzlarında üzerine yerleştirin ve sıkıca barı kavrayın. Lütfen geniş ayakları ve işaret parmakları ile durun. git: Çömelin, dizlerinizi dışa işaret izin. Hareket boyunca sırtınızı dik ve göğüs dışarı tutmak. Konumunu başlatmak için topuklu itin.

Oturan bacak curl
Set: Bir kullanarak oturmuş bacak curl makinesi , makineyi ayarlamak Bileklerinizde çubuğunun üstüne bacaklar dinlenme böylece. Bacaklarınızı koltuk karşı tutulur, böylece çubuğunu ayarlayın. git: hamstrings kullanarak, yere doğru aşağı bar kıvırın. Tekrarlayın.

Buzağı yükseltmek ayakta
Seti: Bir kullanarak ayakta buzağı makine ayak topları de çıkıntının üzerinde durmak ve yüksekliği ve gücü düzeyi için ağırlığını ayarlamak, ya da bir çıkıntıya. Eğer bir çıkıntının üzerinde duran ediyorsanız, elinizde bir dambıl tutarak deneyin. git: sizin ayağınıza tüm yol ve aşağı tüm yol uzatın, yavaş yavaş.

Oturan buzağı yükseltmek
Seti: Bir oturmuş buzağı zam makine kullanarak, ağırlığını ayarlayın. Dizlerinizin hemen üstünde ayakları üzerinde makine dinlenme ile oturun. Platformda ayak topları ile, çıtayı yükseltmek ve emniyet mandalı kancasını. git: Yavaşça alt ve buzağılar uzatmak.

DB omuz basın geniş duruş squat
Set: ileriye dönük omuz hizasında her iki elinizde birer dumbbell tutarak, dinlenme. Hafifçe işaret dışında geniş bacak ve ayak parmakları ile durun. git: Çömelin. Tırmanış bir omuz basın halter yukarı itin. Halter indirin ve bodur geri indirin. Tekrarlayın.

DB yanal lunges alternatif ile yükseltir
Set: avuç içi içe bakacak şekilde her iki elinizde birer dumbbell tutun. git: İleri Hamle; lunge dibinde omuz yüksekliğine halter yükseltmek; alt ve ters bacak ileri hamle. Tekrarlayın.

Sert bacaklı Sağır BB sıra ile
: Set ağırlıklı düz çubuğunu kullanarak, ayrı omuz genişliği sadece daha geniş barı kavrayın. Yaklaşık 4-5 santim arayla ayakları Stand ve hafifçe eğildi bacaklar. git: yere doğru belden çubuğunu indirin. Eğer alt konuma ulaştıklarında, karın doğru çubuğunu çekin. Çıtayı düşürmek ve geri ayakta pozisyonda sizi çekmek için glutes kullanın. Tekrarlayın.

DB göğüs pres ile glute köprü
: Set katta Lie, göğüs her elinde bir dumbbell tutarak. Zemin ve dizleri bükük ayaklarınızı düz tutun. git: alt, sıkma sırasında gökyüzüne doğru glutes kaldırın ve bir göğüs presine halter yukarı basın. Alt ve tekrar.

Tezgah dips tezgah tucks ile
ayarlayın: bir tezgah kenarını kullanarak, sıkıca kenarında ellerinizi yerleştirin. git: Kendini yukarı itmek için triseps kullanarak, tezgah sizin popo taşıyın ve yere doğru düşük. Tezgah kenarına oturup göğsünüze doğru olarak dizlerinizi çekin.

BB yirmi olanları
Set: Daimi, önünüzde ayrı omuz genişliği hakkında bir ağırlıklı halter tutun. Sırtınız düz, göğüs ile öne ve sıkı abs. git: bar Curl yaklaşık 1/2 yol kadar, daha sonra üst ortadan kıvırın, daha sonra 7 tekrarlar her hareket tüm aralığı kıvırın.

Istikrar topu ab tuck ile şınav azalmaya
: Set içinde Ellerinizi yere koyun, büyük bir istikrar topu kullanma push-up topun üstüne duruşu ve ayaklar. git şınav yapın, sonra abs kullanarak topu rulo göğsünüze doğru içinde. Vücudunuz konumu ve tekrar başlamak için bir baş V. dön oluşturacaktır.

Comments are closed.

-->-->
mybesin.com.tr